Trainingsinformatie

 Dinsdag
 20:15 - 21:30 uur
 Donderdag
 20:15 - 21:30 uur

 

 

 

 

 


Eerdere seizoenen

VV Brielle 2 Seizoen 2014 - 2015

Datum Wedstrijd Uitslag
10-12-2017 Barendrecht 3 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 4 - 4
10-12-2017 BVCB 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 0 - 4
10-12-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 4 - 2
10-12-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 0 - 3
10-12-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 4 - 2
10-12-2017 MVV '27 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 0 - 0
10-12-2017 Spijkenisse 2 (zat) - SHO 2 (zat) 7 - 2
03-12-2017 Spirit 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 7 - 2
03-12-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 3 - 0
03-12-2017 Capelle 3 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 1 - 2
03-12-2017 SHO 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 2 - 1
03-12-2017 Brielle 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 1 - 1
03-12-2017 Oude Maas 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 2 - 1
03-12-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 2 - 1
26-11-2017 BVCB 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 0 - 2
26-11-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 2 - 4
26-11-2017 Alexandria'66 2 (zat) - SHO 2 (zat) 0 - 3
26-11-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 1 - 0
26-11-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 0 - 3
26-11-2017 MVV '27 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 0 - 4
26-11-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 3 - 2
12-11-2017 Barendrecht 3 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 9 - 0
12-11-2017 Capelle 3 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 0 - 3
12-11-2017 Spirit 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 1 - 2
12-11-2017 SHO 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 3 - 3
12-11-2017 Brielle 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 3 - 1
12-11-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 6 - 1
12-11-2017 Oude Maas 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 0 - 0
05-11-2017 Capelle 3 (zat) - Spirit 2 (zat) 0 - 2
05-11-2017 BVCB 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 1 - 5
05-11-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 0 - 1
05-11-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - SHO 2 (zat) 1 - 2
05-11-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 0 - 3
05-11-2017 MVV '27 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 3 - 0
05-11-2017 Brielle 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 3 - 0
29-10-2017 Barendrecht 3 (zat) - Brielle 2 (zat) 1 - 2
29-10-2017 BVCB 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 1 - 2
29-10-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 1 - 1
29-10-2017 SHO 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 1 - 1
29-10-2017 MVV '27 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 1 - 2
29-10-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 3 - 3
29-10-2017 Spijkenisse 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 0 - 2
22-10-2017 Capelle 3 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 1 - 3
15-10-2017 Capelle 3 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 1 - 1
15-10-2017 Spirit 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 5 - 1
15-10-2017 XerxesDZB 2 (zat) - SHO 2 (zat) 4 - 0
15-10-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 4 - 2
15-10-2017 Soccer Boys 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 0 - 1
15-10-2017 Brielle 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 3 - 4
15-10-2017 Oude Maas 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 3 - 2
08-10-2017 Barendrecht 3 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 2 - 1
08-10-2017 Spirit 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 2 - 1
08-10-2017 Alexandria'66 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 1 - 5
08-10-2017 SHO 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 4 - 1
08-10-2017 BVCB 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 1 - 3
08-10-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 7 - 1
08-10-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 3 - 5
01-10-2017 Capelle 3 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 3 - 5
01-10-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 2 - 2
01-10-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 1 - 4
01-10-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 2 - 1
01-10-2017 MVV '27 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 5 - 1
01-10-2017 Brielle 2 (zat) - SHO 2 (zat) 3 - 2
01-10-2017 Oude Maas 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 1 - 1
24-09-2017 Barendrecht 3 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 4 - 1
24-09-2017 Spirit 2 (zat) - SHO 2 (zat) 0 - 3
24-09-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 3 - 2
24-09-2017 Zwaluwen 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 4 - 2
24-09-2017 Brielle 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 4 - 1
24-09-2017 Oude Maas 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 2 - 3
24-09-2017 Spijkenisse 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 0 - 1
17-09-2017 Capelle 3 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 1 - 3
17-09-2017 BVCB 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 3 - 3
17-09-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 4 - 0
17-09-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 4 - 0
17-09-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 3 - 3
17-09-2017 SHO 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 2 - 4
17-09-2017 MVV '27 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 3 - 1
10-09-2017 Spirit 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 1 - 4
10-09-2017 XerxesDZB 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 0 - 1
10-09-2017 SHO 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 2 - 1
10-09-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 3 - 2
10-09-2017 Brielle 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 3 - 2
10-09-2017 Oude Maas 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 2 - 3
03-09-2017 Barendrecht 3 (zat) - SHO 2 (zat) 4 - 1
03-09-2017 BVCB 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 4 - 2
03-09-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 1 - 4
03-09-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 4 - 3
03-09-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 4 - 0
03-09-2017 MVV '27 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 1 - 2
03-09-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 5 - 0
13-05-2017 Capelle 3 (zat) - MVV '27 2 (zat) 0 - 6
13-05-2017 Spirit 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 0 - 1
13-05-2017 SHO 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 3 - 2
13-05-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 2 - 1
13-05-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 2 - 5
13-05-2017 Brielle 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 3 - 0
13-05-2017 Oude Maas 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 2 - 2
06-05-2017 Barendrecht 3 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 2 - 2
06-05-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 5 - 1
06-05-2017 Soccer Boys 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 2 - 2
06-05-2017 BVCB 2 (zat) - SHO 2 (zat) 3 - 1
06-05-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 2 - 4
06-05-2017 MVV '27 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 1 - 1
06-05-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 5 - 2
29-04-2017 Barendrecht 3 (zat) - BVCB 2 (zat) 5 - 0
29-04-2017 Capelle 3 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 3 - 3
29-04-2017 Spirit 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 2 - 1
29-04-2017 SHO 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 3 - 0
29-04-2017 Brielle 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 2 - 1
29-04-2017 Oude Maas 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 3 - 0
29-04-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 1 - 3
22-04-2017 BVCB 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 2 - 3
22-04-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 3 - 0
22-04-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 2 - 1
22-04-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 1 - 5
22-04-2017 Soccer Boys 2 (zat) - SHO 2 (zat) 1 - 1
22-04-2017 MVV '27 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 1 - 4
22-04-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 3 - 1
15-04-2017 Oude Maas 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 1 - 0
08-04-2017 Barendrecht 3 (zat) - Capelle 3 (zat) 3 - 1
08-04-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 2 - 3
08-04-2017 BVCB 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 2 - 0
08-04-2017 SHO 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 3 - 1
08-04-2017 MVV '27 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 1 - 1
08-04-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 5 - 3
08-04-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 5 - 1
01-04-2017 Capelle 3 (zat) - BVCB 2 (zat) 2 - 2
01-04-2017 Spirit 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 1 - 2
01-04-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 5 - 1
01-04-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 2 - 0
01-04-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 0 - 1
01-04-2017 Oude Maas 2 (zat) - SHO 2 (zat) 0 - 2
30-03-2017 Brielle 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 4 - 0
25-03-2017 Barendrecht 3 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 2 - 3
25-03-2017 Spirit 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 1 - 0
25-03-2017 BVCB 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 3 - 1
25-03-2017 Alexandria'66 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 2 - 1
25-03-2017 SHO 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 0 - 4
25-03-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 4 - 1
25-03-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 4 - 7
18-03-2017 Capelle 3 (zat) - SHO 2 (zat) 2 - 0
18-03-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 2 - 1
18-03-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 2 - 0
18-03-2017 Soccer Boys 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 1 - 1
18-03-2017 MVV '27 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 1 - 2
18-03-2017 Brielle 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 3 - 2
18-03-2017 Oude Maas 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 3 - 1
11-03-2017 Spirit 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 2 - 0
11-03-2017 Alexandria'66 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 3 - 3
11-03-2017 SHO 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 0 - 1
11-03-2017 Barendrecht 3 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 0 - 2
11-03-2017 Oude Maas 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 1 - 7
11-03-2017 Zwaluwen 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 2 - 1
11-03-2017 Spijkenisse 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 1 - 2
04-03-2017 Spirit 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 1 - 3
04-03-2017 Barendrecht 3 (zat) - MVV '27 2 (zat) 0 - 3
04-03-2017 Brielle 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 3 - 1
04-03-2017 Oude Maas 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 3 - 3
04-03-2017 Zwaluwen 2 (zat) - SHO 2 (zat) 4 - 0
04-03-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 1 - 2
02-03-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 4 - 3
25-02-2017 Zwaluwen 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 4 - 1
18-02-2017 Capelle 3 (zat) - Brielle 2 (zat) 1 - 4
18-02-2017 BVCB 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 2 - 1
18-02-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 3 - 1
18-02-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 2 - 1
18-02-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 1 - 4
18-02-2017 SHO 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 1 - 1
18-02-2017 MVV '27 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 3 - 0
04-02-2017 Barendrecht 3 (zat) - Spirit 2 (zat) 2 - 1
04-02-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 6 - 2
04-02-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 3 - 2
04-02-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 2 - 3
04-02-2017 BVCB 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 2 - 5
04-02-2017 MVV '27 2 (zat) - SHO 2 (zat) 1 - 2
04-02-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 2 - 0
28-01-2017 Capelle 3 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 0 - 1
28-01-2017 Spirit 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 4 - 3
28-01-2017 XerxesDZB 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 3 - 1
28-01-2017 SHO 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 3 - 1
28-01-2017 Brielle 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 4 - 5
28-01-2017 Oude Maas 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 3 - 3
Datum Wedstrijd Uitslag
10-12-2017 Barendrecht 3 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 4 - 4
10-12-2017 BVCB 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 0 - 4
10-12-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 4 - 2
10-12-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 0 - 3
10-12-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 4 - 2
10-12-2017 MVV '27 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 0 - 0
10-12-2017 Spijkenisse 2 (zat) - SHO 2 (zat) 7 - 2
03-12-2017 Spirit 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 7 - 2
03-12-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 3 - 0
03-12-2017 Capelle 3 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 1 - 2
03-12-2017 SHO 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 2 - 1
03-12-2017 Brielle 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 1 - 1
03-12-2017 Oude Maas 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 2 - 1
03-12-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 2 - 1
26-11-2017 BVCB 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 0 - 2
26-11-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 2 - 4
26-11-2017 Alexandria'66 2 (zat) - SHO 2 (zat) 0 - 3
26-11-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 1 - 0
26-11-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 0 - 3
26-11-2017 MVV '27 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 0 - 4
26-11-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 3 - 2
12-11-2017 Barendrecht 3 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 9 - 0
12-11-2017 Capelle 3 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 0 - 3
12-11-2017 Spirit 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 1 - 2
12-11-2017 SHO 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 3 - 3
12-11-2017 Brielle 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 3 - 1
12-11-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 6 - 1
12-11-2017 Oude Maas 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 0 - 0
05-11-2017 Capelle 3 (zat) - Spirit 2 (zat) 0 - 2
05-11-2017 BVCB 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 1 - 5
05-11-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 0 - 1
05-11-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - SHO 2 (zat) 1 - 2
05-11-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 0 - 3
05-11-2017 MVV '27 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 3 - 0
05-11-2017 Brielle 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 3 - 0
29-10-2017 Barendrecht 3 (zat) - Brielle 2 (zat) 1 - 2
29-10-2017 BVCB 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 1 - 2
29-10-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 1 - 1
29-10-2017 SHO 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 1 - 1
29-10-2017 MVV '27 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 1 - 2
29-10-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 3 - 3
29-10-2017 Spijkenisse 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 0 - 2
22-10-2017 Capelle 3 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 1 - 3
15-10-2017 Capelle 3 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 1 - 1
15-10-2017 Spirit 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 5 - 1
15-10-2017 XerxesDZB 2 (zat) - SHO 2 (zat) 4 - 0
15-10-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 4 - 2
15-10-2017 Soccer Boys 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 0 - 1
15-10-2017 Brielle 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 3 - 4
15-10-2017 Oude Maas 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 3 - 2
08-10-2017 Barendrecht 3 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 2 - 1
08-10-2017 Spirit 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 2 - 1
08-10-2017 Alexandria'66 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 1 - 5
08-10-2017 SHO 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 4 - 1
08-10-2017 BVCB 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 1 - 3
08-10-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 7 - 1
08-10-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 3 - 5
01-10-2017 Capelle 3 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 3 - 5
01-10-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 2 - 2
01-10-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 1 - 4
01-10-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 2 - 1
01-10-2017 MVV '27 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 5 - 1
01-10-2017 Brielle 2 (zat) - SHO 2 (zat) 3 - 2
01-10-2017 Oude Maas 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 1 - 1
24-09-2017 Barendrecht 3 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 4 - 1
24-09-2017 Spirit 2 (zat) - SHO 2 (zat) 0 - 3
24-09-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 3 - 2
24-09-2017 Zwaluwen 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 4 - 2
24-09-2017 Brielle 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 4 - 1
24-09-2017 Oude Maas 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 2 - 3
24-09-2017 Spijkenisse 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 0 - 1
17-09-2017 Capelle 3 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 1 - 3
17-09-2017 BVCB 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 3 - 3
17-09-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 4 - 0
17-09-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 4 - 0
17-09-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 3 - 3
17-09-2017 SHO 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 2 - 4
17-09-2017 MVV '27 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 3 - 1
10-09-2017 Spirit 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 1 - 4
10-09-2017 XerxesDZB 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 0 - 1
10-09-2017 SHO 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 2 - 1
10-09-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 3 - 2
10-09-2017 Brielle 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 3 - 2
10-09-2017 Oude Maas 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 2 - 3
03-09-2017 Barendrecht 3 (zat) - SHO 2 (zat) 4 - 1
03-09-2017 BVCB 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 4 - 2
03-09-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 1 - 4
03-09-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 4 - 3
03-09-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 4 - 0
03-09-2017 MVV '27 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 1 - 2
03-09-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 5 - 0
13-05-2017 Capelle 3 (zat) - MVV '27 2 (zat) 0 - 6
13-05-2017 Spirit 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 0 - 1
13-05-2017 SHO 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 3 - 2
13-05-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 2 - 1
13-05-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 2 - 5
13-05-2017 Brielle 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 3 - 0
13-05-2017 Oude Maas 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 2 - 2
06-05-2017 Barendrecht 3 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 2 - 2
06-05-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 5 - 1
06-05-2017 Soccer Boys 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 2 - 2
06-05-2017 BVCB 2 (zat) - SHO 2 (zat) 3 - 1
06-05-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 2 - 4
06-05-2017 MVV '27 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 1 - 1
06-05-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 5 - 2
29-04-2017 Barendrecht 3 (zat) - BVCB 2 (zat) 5 - 0
29-04-2017 Capelle 3 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 3 - 3
29-04-2017 Spirit 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 2 - 1
29-04-2017 SHO 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 3 - 0
29-04-2017 Brielle 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 2 - 1
29-04-2017 Oude Maas 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 3 - 0
29-04-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 1 - 3
22-04-2017 BVCB 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 2 - 3
22-04-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 3 - 0
22-04-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 2 - 1
22-04-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 1 - 5
22-04-2017 Soccer Boys 2 (zat) - SHO 2 (zat) 1 - 1
22-04-2017 MVV '27 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 1 - 4
22-04-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 3 - 1
15-04-2017 Oude Maas 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 1 - 0
08-04-2017 Barendrecht 3 (zat) - Capelle 3 (zat) 3 - 1
08-04-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 2 - 3
08-04-2017 BVCB 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 2 - 0
08-04-2017 SHO 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 3 - 1
08-04-2017 MVV '27 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 1 - 1
08-04-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 5 - 3
08-04-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 5 - 1
01-04-2017 Capelle 3 (zat) - BVCB 2 (zat) 2 - 2
01-04-2017 Spirit 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 1 - 2
01-04-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 5 - 1
01-04-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 2 - 0
01-04-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 0 - 1
01-04-2017 Oude Maas 2 (zat) - SHO 2 (zat) 0 - 2
30-03-2017 Brielle 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 4 - 0
25-03-2017 Barendrecht 3 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 2 - 3
25-03-2017 Spirit 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 1 - 0
25-03-2017 BVCB 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 3 - 1
25-03-2017 Alexandria'66 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 2 - 1
25-03-2017 SHO 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 0 - 4
25-03-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 4 - 1
25-03-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 4 - 7
18-03-2017 Capelle 3 (zat) - SHO 2 (zat) 2 - 0
18-03-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 2 - 1
18-03-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 2 - 0
18-03-2017 Soccer Boys 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 1 - 1
18-03-2017 MVV '27 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 1 - 2
18-03-2017 Brielle 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 3 - 2
18-03-2017 Oude Maas 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 3 - 1
11-03-2017 Spirit 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 2 - 0
11-03-2017 Alexandria'66 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 3 - 3
11-03-2017 SHO 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 0 - 1
11-03-2017 Barendrecht 3 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 0 - 2
11-03-2017 Oude Maas 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 1 - 7
11-03-2017 Zwaluwen 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 2 - 1
11-03-2017 Spijkenisse 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 1 - 2
04-03-2017 Spirit 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 1 - 3
04-03-2017 Barendrecht 3 (zat) - MVV '27 2 (zat) 0 - 3
04-03-2017 Brielle 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 3 - 1
04-03-2017 Oude Maas 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 3 - 3
04-03-2017 Zwaluwen 2 (zat) - SHO 2 (zat) 4 - 0
04-03-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 1 - 2
02-03-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 4 - 3
25-02-2017 Zwaluwen 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 4 - 1
18-02-2017 Capelle 3 (zat) - Brielle 2 (zat) 1 - 4
18-02-2017 BVCB 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 2 - 1
18-02-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 3 - 1
18-02-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 2 - 1
18-02-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 1 - 4
18-02-2017 SHO 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 1 - 1
18-02-2017 MVV '27 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 3 - 0
04-02-2017 Barendrecht 3 (zat) - Spirit 2 (zat) 2 - 1
04-02-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 6 - 2
04-02-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 3 - 2
04-02-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 2 - 3
04-02-2017 BVCB 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 2 - 5
04-02-2017 MVV '27 2 (zat) - SHO 2 (zat) 1 - 2
04-02-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 2 - 0
28-01-2017 Capelle 3 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 0 - 1
28-01-2017 Spirit 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 4 - 3
28-01-2017 XerxesDZB 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 3 - 1
28-01-2017 SHO 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 3 - 1
28-01-2017 Brielle 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 4 - 5
28-01-2017 Oude Maas 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 3 - 3
vv Brielle 2 (zat)

Stand

# Team G W GL V P DPV DPT S PM
G = Gespeeld | W = Gewonnen | GL = Gelijk | V = Verloren | P = Punten | DPV = Doelpunten voor | DPT = Doelpunten tegen | S = Doelsaldo | PM = Punten in mindering
1 Barendrecht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brielle 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior M 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Lisse 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Forum Sport 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jodan Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Katwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Noordwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Quick Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijnsb.Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rijnvogels 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RVVH 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Ter Leede 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zwaluwen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Powered by mijnclub.nu

Stand

# Team G W GL V P DPV DPT S PM
G = Gespeeld | W = Gewonnen | GL = Gelijk | V = Verloren | P = Punten | DPV = Doelpunten voor | DPT = Doelpunten tegen | S = Doelsaldo | PM = Punten in mindering
1 Barendrecht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brielle 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior M 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Lisse 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Forum Sport 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jodan Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Katwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Noordwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Quick Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijnsb.Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rijnvogels 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RVVH 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Ter Leede 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zwaluwen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

1e Periode

# Team G W GL V P DPV DPT S PM
G = Gespeeld | W = Gewonnen | GL = Gelijk | V = Verloren | P = Punten | DPV = Doelpunten voor | DPT = Doelpunten tegen | S = Doelsaldo | PM = Punten in mindering
1 Barendrecht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brielle 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior M 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Lisse 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Forum Sport 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jodan Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Katwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Noordwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Quick Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijnsb.Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rijnvogels 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RVVH 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Ter Leede 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zwaluwen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

2e Periode

# Team G W GL V P DPV DPT S PM
G = Gespeeld | W = Gewonnen | GL = Gelijk | V = Verloren | P = Punten | DPV = Doelpunten voor | DPT = Doelpunten tegen | S = Doelsaldo | PM = Punten in mindering
1 Barendrecht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brielle 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior M 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Lisse 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Forum Sport 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jodan Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Katwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Noordwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Quick Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijnsb.Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rijnvogels 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RVVH 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Ter Leede 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zwaluwen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

3e Periode

# Team G W GL V P DPV DPT S PM
G = Gespeeld | W = Gewonnen | GL = Gelijk | V = Verloren | P = Punten | DPV = Doelpunten voor | DPT = Doelpunten tegen | S = Doelsaldo | PM = Punten in mindering
1 Barendrecht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brielle 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior M 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Lisse 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Forum Sport 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jodan Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Katwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Noordwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Quick Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijnsb.Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rijnvogels 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RVVH 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Ter Leede 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zwaluwen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Powered by mijnclub.nu

Stand

# Team G W GL V P DPV DPT S PM
G = Gespeeld | W = Gewonnen | GL = Gelijk | V = Verloren | P = Punten | DPV = Doelpunten voor | DPT = Doelpunten tegen | S = Doelsaldo | PM = Punten in mindering
1 Barendrecht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brielle 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior M 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Lisse 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Forum Sport 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jodan Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Katwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Noordwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Quick Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijnsb.Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rijnvogels 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RVVH 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Ter Leede 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zwaluwen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

1e Periode

# Team G W GL V P DPV DPT S PM
G = Gespeeld | W = Gewonnen | GL = Gelijk | V = Verloren | P = Punten | DPV = Doelpunten voor | DPT = Doelpunten tegen | S = Doelsaldo | PM = Punten in mindering
1 Barendrecht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brielle 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior M 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Lisse 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Forum Sport 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jodan Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Katwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Noordwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Quick Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijnsb.Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rijnvogels 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RVVH 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Ter Leede 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zwaluwen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

2e Periode

# Team G W GL V P DPV DPT S PM
G = Gespeeld | W = Gewonnen | GL = Gelijk | V = Verloren | P = Punten | DPV = Doelpunten voor | DPT = Doelpunten tegen | S = Doelsaldo | PM = Punten in mindering
1 Barendrecht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brielle 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior M 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Lisse 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Forum Sport 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jodan Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Katwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Noordwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Quick Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijnsb.Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rijnvogels 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RVVH 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Ter Leede 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zwaluwen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

3e Periode

# Team G W GL V P DPV DPT S PM
G = Gespeeld | W = Gewonnen | GL = Gelijk | V = Verloren | P = Punten | DPV = Doelpunten voor | DPT = Doelpunten tegen | S = Doelsaldo | PM = Punten in mindering
1 Barendrecht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brielle 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior M 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Lisse 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Forum Sport 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jodan Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Katwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Noordwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Quick Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijnsb.Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rijnvogels 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RVVH 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Ter Leede 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zwaluwen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Powered by mijnclub.nu

Stand

# Team G W GL V P DPV DPT S PM
G = Gespeeld | W = Gewonnen | GL = Gelijk | V = Verloren | P = Punten | DPV = Doelpunten voor | DPT = Doelpunten tegen | S = Doelsaldo | PM = Punten in mindering
1 Barendrecht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brielle 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior M 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Lisse 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Forum Sport 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jodan Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Katwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Noordwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Quick Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijnsb.Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rijnvogels 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RVVH 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Ter Leede 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zwaluwen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

1e Periode

# Team G W GL V P DPV DPT S PM
G = Gespeeld | W = Gewonnen | GL = Gelijk | V = Verloren | P = Punten | DPV = Doelpunten voor | DPT = Doelpunten tegen | S = Doelsaldo | PM = Punten in mindering
1 Barendrecht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brielle 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior M 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Lisse 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Forum Sport 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jodan Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Katwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Noordwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Quick Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijnsb.Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rijnvogels 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RVVH 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Ter Leede 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zwaluwen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

2e Periode

# Team G W GL V P DPV DPT S PM
G = Gespeeld | W = Gewonnen | GL = Gelijk | V = Verloren | P = Punten | DPV = Doelpunten voor | DPT = Doelpunten tegen | S = Doelsaldo | PM = Punten in mindering
1 Barendrecht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brielle 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior M 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Lisse 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Forum Sport 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jodan Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Katwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Noordwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Quick Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijnsb.Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rijnvogels 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RVVH 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Ter Leede 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zwaluwen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

3e Periode

# Team G W GL V P DPV DPT S PM
G = Gespeeld | W = Gewonnen | GL = Gelijk | V = Verloren | P = Punten | DPV = Doelpunten voor | DPT = Doelpunten tegen | S = Doelsaldo | PM = Punten in mindering
1 Barendrecht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brielle 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior M 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Lisse 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Forum Sport 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jodan Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Katwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Noordwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Quick Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijnsb.Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rijnvogels 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RVVH 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Ter Leede 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zwaluwen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Powered by mijnclub.nu

Aankomend programma
vv Brielle 2 (zat) Spijkenisse 2 19 Aug 2017 14:30
Saturday 26 Aug 2017 12:00
Thuis - SHO 2
Saturday 02 Sep 2017 12:00
Thuis - Heinenoord 2 (zat)
Tuesday 05 Sep 2017 20:15
Uit - TOGB 2
 
 

Gouden sponsoren

Vopak
MACRON STORE DORDRECHT2
IT Partner
Rabobank web
GenomeScan
Bruin web
varekamp kopie
van Zanten
logobar
Jumbo webJES
KENgroup logo
De Gier
Schermafbeelding 2015 02 23 om 08.20.2
Lotus web3
Top Movers web