Trainingsinformatie

 Maandag
 20.15 - 21.45h
 Dinsdag
 20.15 - 21.45h
 Donderdag
 20.15 - 21.45h

 


Spelers

Agenda


Facebook

Logo Jong Brielle FB2

 

 

 

Youtube

Jong Brielle wit 2016 2017 YT

 

 

 

 

Vorig seizoen

VV Brielle 2 Seizoen 2015 - 2016

 

Datum Wedstrijd Uitslag
10-12-2017 Barendrecht 3 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 4 - 4
10-12-2017 BVCB 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 0 - 4
10-12-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 4 - 2
10-12-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 0 - 3
10-12-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 4 - 2
10-12-2017 MVV '27 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 0 - 0
10-12-2017 Spijkenisse 2 (zat) - SHO 2 (zat) 7 - 2
03-12-2017 Spirit 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 7 - 2
03-12-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 3 - 0
03-12-2017 Capelle 3 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 1 - 2
03-12-2017 SHO 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 2 - 1
03-12-2017 Brielle 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 1 - 1
03-12-2017 Oude Maas 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 2 - 1
03-12-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 2 - 1
26-11-2017 BVCB 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 0 - 2
26-11-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 2 - 4
26-11-2017 Alexandria'66 2 (zat) - SHO 2 (zat) 0 - 3
26-11-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 1 - 0
26-11-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 0 - 3
26-11-2017 MVV '27 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 0 - 4
26-11-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 3 - 2
12-11-2017 Barendrecht 3 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 9 - 0
12-11-2017 Capelle 3 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 0 - 3
12-11-2017 Spirit 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 1 - 2
12-11-2017 SHO 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 3 - 3
12-11-2017 Brielle 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 3 - 1
12-11-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 6 - 1
12-11-2017 Oude Maas 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 0 - 0
05-11-2017 Capelle 3 (zat) - Spirit 2 (zat) 0 - 2
05-11-2017 BVCB 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 1 - 5
05-11-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 0 - 1
05-11-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - SHO 2 (zat) 1 - 2
05-11-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 0 - 3
05-11-2017 MVV '27 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 3 - 0
05-11-2017 Brielle 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 3 - 0
29-10-2017 Barendrecht 3 (zat) - Brielle 2 (zat) 1 - 2
29-10-2017 BVCB 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 1 - 2
29-10-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 1 - 1
29-10-2017 SHO 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 1 - 1
29-10-2017 MVV '27 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 1 - 2
29-10-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 3 - 3
29-10-2017 Spijkenisse 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 0 - 2
22-10-2017 Capelle 3 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 1 - 3
15-10-2017 Capelle 3 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 1 - 1
15-10-2017 Spirit 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 5 - 1
15-10-2017 XerxesDZB 2 (zat) - SHO 2 (zat) 4 - 0
15-10-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 4 - 2
15-10-2017 Soccer Boys 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 0 - 1
15-10-2017 Brielle 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 3 - 4
15-10-2017 Oude Maas 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 3 - 2
08-10-2017 Barendrecht 3 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 2 - 1
08-10-2017 Spirit 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 2 - 1
08-10-2017 Alexandria'66 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 1 - 5
08-10-2017 SHO 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 4 - 1
08-10-2017 BVCB 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 1 - 3
08-10-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 7 - 1
08-10-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 3 - 5
01-10-2017 Capelle 3 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 3 - 5
01-10-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 2 - 2
01-10-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 1 - 4
01-10-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 2 - 1
01-10-2017 MVV '27 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 5 - 1
01-10-2017 Brielle 2 (zat) - SHO 2 (zat) 3 - 2
01-10-2017 Oude Maas 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 1 - 1
24-09-2017 Barendrecht 3 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 4 - 1
24-09-2017 Spirit 2 (zat) - SHO 2 (zat) 0 - 3
24-09-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 3 - 2
24-09-2017 Zwaluwen 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 4 - 2
24-09-2017 Brielle 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 4 - 1
24-09-2017 Oude Maas 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 2 - 3
24-09-2017 Spijkenisse 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 0 - 1
17-09-2017 Capelle 3 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 1 - 3
17-09-2017 BVCB 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 3 - 3
17-09-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 4 - 0
17-09-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 4 - 0
17-09-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 3 - 3
17-09-2017 SHO 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 2 - 4
17-09-2017 MVV '27 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 3 - 1
10-09-2017 Spirit 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 1 - 4
10-09-2017 XerxesDZB 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 0 - 1
10-09-2017 SHO 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 2 - 1
10-09-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 3 - 2
10-09-2017 Brielle 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 3 - 2
10-09-2017 Oude Maas 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 2 - 3
03-09-2017 Barendrecht 3 (zat) - SHO 2 (zat) 4 - 1
03-09-2017 BVCB 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 4 - 2
03-09-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 1 - 4
03-09-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 4 - 3
03-09-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 4 - 0
03-09-2017 MVV '27 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 1 - 2
03-09-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 5 - 0
13-05-2017 Capelle 3 (zat) - MVV '27 2 (zat) 0 - 6
13-05-2017 Spirit 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 0 - 1
13-05-2017 SHO 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 3 - 2
13-05-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 2 - 1
13-05-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 2 - 5
13-05-2017 Brielle 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 3 - 0
13-05-2017 Oude Maas 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 2 - 2
06-05-2017 Barendrecht 3 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 2 - 2
06-05-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 5 - 1
06-05-2017 Soccer Boys 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 2 - 2
06-05-2017 BVCB 2 (zat) - SHO 2 (zat) 3 - 1
06-05-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 2 - 4
06-05-2017 MVV '27 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 1 - 1
06-05-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 5 - 2
29-04-2017 Barendrecht 3 (zat) - BVCB 2 (zat) 5 - 0
29-04-2017 Capelle 3 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 3 - 3
29-04-2017 Spirit 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 2 - 1
29-04-2017 SHO 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 3 - 0
29-04-2017 Brielle 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 2 - 1
29-04-2017 Oude Maas 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 3 - 0
29-04-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 1 - 3
22-04-2017 BVCB 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 2 - 3
22-04-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 3 - 0
22-04-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 2 - 1
22-04-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 1 - 5
22-04-2017 Soccer Boys 2 (zat) - SHO 2 (zat) 1 - 1
22-04-2017 MVV '27 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 1 - 4
22-04-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 3 - 1
15-04-2017 Oude Maas 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 1 - 0
08-04-2017 Barendrecht 3 (zat) - Capelle 3 (zat) 3 - 1
08-04-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 2 - 3
08-04-2017 BVCB 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 2 - 0
08-04-2017 SHO 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 3 - 1
08-04-2017 MVV '27 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 1 - 1
08-04-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 5 - 3
08-04-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 5 - 1
01-04-2017 Capelle 3 (zat) - BVCB 2 (zat) 2 - 2
01-04-2017 Spirit 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 1 - 2
01-04-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 5 - 1
01-04-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 2 - 0
01-04-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 0 - 1
01-04-2017 Oude Maas 2 (zat) - SHO 2 (zat) 0 - 2
30-03-2017 Brielle 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 4 - 0
25-03-2017 Barendrecht 3 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 2 - 3
25-03-2017 Spirit 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 1 - 0
25-03-2017 BVCB 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 3 - 1
25-03-2017 Alexandria'66 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 2 - 1
25-03-2017 SHO 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 0 - 4
25-03-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 4 - 1
25-03-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 4 - 7
18-03-2017 Capelle 3 (zat) - SHO 2 (zat) 2 - 0
18-03-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 2 - 1
18-03-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 2 - 0
18-03-2017 Soccer Boys 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 1 - 1
18-03-2017 MVV '27 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 1 - 2
18-03-2017 Brielle 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 3 - 2
18-03-2017 Oude Maas 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 3 - 1
11-03-2017 Spirit 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 2 - 0
11-03-2017 Alexandria'66 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 3 - 3
11-03-2017 SHO 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 0 - 1
11-03-2017 Barendrecht 3 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 0 - 2
11-03-2017 Oude Maas 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 1 - 7
11-03-2017 Zwaluwen 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 2 - 1
11-03-2017 Spijkenisse 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 1 - 2
04-03-2017 Spirit 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 1 - 3
04-03-2017 Barendrecht 3 (zat) - MVV '27 2 (zat) 0 - 3
04-03-2017 Brielle 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 3 - 1
04-03-2017 Oude Maas 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 3 - 3
04-03-2017 Zwaluwen 2 (zat) - SHO 2 (zat) 4 - 0
04-03-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 1 - 2
02-03-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 4 - 3
25-02-2017 Zwaluwen 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 4 - 1
18-02-2017 Capelle 3 (zat) - Brielle 2 (zat) 1 - 4
18-02-2017 BVCB 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 2 - 1
18-02-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 3 - 1
18-02-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 2 - 1
18-02-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 1 - 4
18-02-2017 SHO 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 1 - 1
18-02-2017 MVV '27 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 3 - 0
04-02-2017 Barendrecht 3 (zat) - Spirit 2 (zat) 2 - 1
04-02-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 6 - 2
04-02-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 3 - 2
04-02-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 2 - 3
04-02-2017 BVCB 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 2 - 5
04-02-2017 MVV '27 2 (zat) - SHO 2 (zat) 1 - 2
04-02-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 2 - 0
28-01-2017 Capelle 3 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 0 - 1
28-01-2017 Spirit 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 4 - 3
28-01-2017 XerxesDZB 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 3 - 1
28-01-2017 SHO 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 3 - 1
28-01-2017 Brielle 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 4 - 5
28-01-2017 Oude Maas 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 3 - 3
Datum Wedstrijd Uitslag
10-12-2017 Barendrecht 3 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 4 - 4
10-12-2017 BVCB 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 0 - 4
10-12-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 4 - 2
10-12-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 0 - 3
10-12-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 4 - 2
10-12-2017 MVV '27 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 0 - 0
10-12-2017 Spijkenisse 2 (zat) - SHO 2 (zat) 7 - 2
03-12-2017 Spirit 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 7 - 2
03-12-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 3 - 0
03-12-2017 Capelle 3 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 1 - 2
03-12-2017 SHO 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 2 - 1
03-12-2017 Brielle 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 1 - 1
03-12-2017 Oude Maas 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 2 - 1
03-12-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 2 - 1
26-11-2017 BVCB 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 0 - 2
26-11-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 2 - 4
26-11-2017 Alexandria'66 2 (zat) - SHO 2 (zat) 0 - 3
26-11-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 1 - 0
26-11-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 0 - 3
26-11-2017 MVV '27 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 0 - 4
26-11-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 3 - 2
12-11-2017 Barendrecht 3 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 9 - 0
12-11-2017 Capelle 3 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 0 - 3
12-11-2017 Spirit 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 1 - 2
12-11-2017 SHO 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 3 - 3
12-11-2017 Brielle 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 3 - 1
12-11-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 6 - 1
12-11-2017 Oude Maas 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 0 - 0
05-11-2017 Capelle 3 (zat) - Spirit 2 (zat) 0 - 2
05-11-2017 BVCB 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 1 - 5
05-11-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 0 - 1
05-11-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - SHO 2 (zat) 1 - 2
05-11-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 0 - 3
05-11-2017 MVV '27 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 3 - 0
05-11-2017 Brielle 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 3 - 0
29-10-2017 Barendrecht 3 (zat) - Brielle 2 (zat) 1 - 2
29-10-2017 BVCB 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 1 - 2
29-10-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 1 - 1
29-10-2017 SHO 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 1 - 1
29-10-2017 MVV '27 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 1 - 2
29-10-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 3 - 3
29-10-2017 Spijkenisse 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 0 - 2
22-10-2017 Capelle 3 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 1 - 3
15-10-2017 Capelle 3 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 1 - 1
15-10-2017 Spirit 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 5 - 1
15-10-2017 XerxesDZB 2 (zat) - SHO 2 (zat) 4 - 0
15-10-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 4 - 2
15-10-2017 Soccer Boys 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 0 - 1
15-10-2017 Brielle 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 3 - 4
15-10-2017 Oude Maas 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 3 - 2
08-10-2017 Barendrecht 3 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 2 - 1
08-10-2017 Spirit 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 2 - 1
08-10-2017 Alexandria'66 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 1 - 5
08-10-2017 SHO 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 4 - 1
08-10-2017 BVCB 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 1 - 3
08-10-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 7 - 1
08-10-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 3 - 5
01-10-2017 Capelle 3 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 3 - 5
01-10-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 2 - 2
01-10-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 1 - 4
01-10-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 2 - 1
01-10-2017 MVV '27 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 5 - 1
01-10-2017 Brielle 2 (zat) - SHO 2 (zat) 3 - 2
01-10-2017 Oude Maas 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 1 - 1
24-09-2017 Barendrecht 3 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 4 - 1
24-09-2017 Spirit 2 (zat) - SHO 2 (zat) 0 - 3
24-09-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 3 - 2
24-09-2017 Zwaluwen 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 4 - 2
24-09-2017 Brielle 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 4 - 1
24-09-2017 Oude Maas 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 2 - 3
24-09-2017 Spijkenisse 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 0 - 1
17-09-2017 Capelle 3 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 1 - 3
17-09-2017 BVCB 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 3 - 3
17-09-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 4 - 0
17-09-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 4 - 0
17-09-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 3 - 3
17-09-2017 SHO 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 2 - 4
17-09-2017 MVV '27 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 3 - 1
10-09-2017 Spirit 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 1 - 4
10-09-2017 XerxesDZB 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 0 - 1
10-09-2017 SHO 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 2 - 1
10-09-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 3 - 2
10-09-2017 Brielle 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 3 - 2
10-09-2017 Oude Maas 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 2 - 3
03-09-2017 Barendrecht 3 (zat) - SHO 2 (zat) 4 - 1
03-09-2017 BVCB 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 4 - 2
03-09-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 1 - 4
03-09-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 4 - 3
03-09-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 4 - 0
03-09-2017 MVV '27 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 1 - 2
03-09-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 5 - 0
13-05-2017 Capelle 3 (zat) - MVV '27 2 (zat) 0 - 6
13-05-2017 Spirit 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 0 - 1
13-05-2017 SHO 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 3 - 2
13-05-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 2 - 1
13-05-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 2 - 5
13-05-2017 Brielle 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 3 - 0
13-05-2017 Oude Maas 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 2 - 2
06-05-2017 Barendrecht 3 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 2 - 2
06-05-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 5 - 1
06-05-2017 Soccer Boys 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 2 - 2
06-05-2017 BVCB 2 (zat) - SHO 2 (zat) 3 - 1
06-05-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 2 - 4
06-05-2017 MVV '27 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 1 - 1
06-05-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 5 - 2
29-04-2017 Barendrecht 3 (zat) - BVCB 2 (zat) 5 - 0
29-04-2017 Capelle 3 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 3 - 3
29-04-2017 Spirit 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 2 - 1
29-04-2017 SHO 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 3 - 0
29-04-2017 Brielle 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 2 - 1
29-04-2017 Oude Maas 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 3 - 0
29-04-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 1 - 3
22-04-2017 BVCB 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 2 - 3
22-04-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 3 - 0
22-04-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 2 - 1
22-04-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 1 - 5
22-04-2017 Soccer Boys 2 (zat) - SHO 2 (zat) 1 - 1
22-04-2017 MVV '27 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 1 - 4
22-04-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 3 - 1
15-04-2017 Oude Maas 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 1 - 0
08-04-2017 Barendrecht 3 (zat) - Capelle 3 (zat) 3 - 1
08-04-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 2 - 3
08-04-2017 BVCB 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 2 - 0
08-04-2017 SHO 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 3 - 1
08-04-2017 MVV '27 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 1 - 1
08-04-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 5 - 3
08-04-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 5 - 1
01-04-2017 Capelle 3 (zat) - BVCB 2 (zat) 2 - 2
01-04-2017 Spirit 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 1 - 2
01-04-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 5 - 1
01-04-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 2 - 0
01-04-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 0 - 1
01-04-2017 Oude Maas 2 (zat) - SHO 2 (zat) 0 - 2
30-03-2017 Brielle 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 4 - 0
25-03-2017 Barendrecht 3 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 2 - 3
25-03-2017 Spirit 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 1 - 0
25-03-2017 BVCB 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 3 - 1
25-03-2017 Alexandria'66 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 2 - 1
25-03-2017 SHO 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 0 - 4
25-03-2017 Zwaluwen 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 4 - 1
25-03-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 4 - 7
18-03-2017 Capelle 3 (zat) - SHO 2 (zat) 2 - 0
18-03-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 2 - 1
18-03-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 2 - 0
18-03-2017 Soccer Boys 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 1 - 1
18-03-2017 MVV '27 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 1 - 2
18-03-2017 Brielle 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 3 - 2
18-03-2017 Oude Maas 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 3 - 1
11-03-2017 Spirit 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 2 - 0
11-03-2017 Alexandria'66 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 3 - 3
11-03-2017 SHO 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 0 - 1
11-03-2017 Barendrecht 3 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 0 - 2
11-03-2017 Oude Maas 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 1 - 7
11-03-2017 Zwaluwen 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 2 - 1
11-03-2017 Spijkenisse 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 1 - 2
04-03-2017 Spirit 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 1 - 3
04-03-2017 Barendrecht 3 (zat) - MVV '27 2 (zat) 0 - 3
04-03-2017 Brielle 2 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 3 - 1
04-03-2017 Oude Maas 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 3 - 3
04-03-2017 Zwaluwen 2 (zat) - SHO 2 (zat) 4 - 0
04-03-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 1 - 2
02-03-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 4 - 3
25-02-2017 Zwaluwen 2 (zat) - BVCB 2 (zat) 4 - 1
18-02-2017 Capelle 3 (zat) - Brielle 2 (zat) 1 - 4
18-02-2017 BVCB 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 2 - 1
18-02-2017 XerxesDZB 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 3 - 1
18-02-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 2 - 1
18-02-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 1 - 4
18-02-2017 SHO 2 (zat) - Spirit 2 (zat) 1 - 1
18-02-2017 MVV '27 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 3 - 0
04-02-2017 Barendrecht 3 (zat) - Spirit 2 (zat) 2 - 1
04-02-2017 Alexandria'66 2 (zat) - Capelle 3 (zat) 6 - 2
04-02-2017 Neptunus-Schiebroek 2 (zat) - Brielle 2 (zat) 3 - 2
04-02-2017 Soccer Boys 2 (zat) - Oude Maas 2 (zat) 2 - 3
04-02-2017 BVCB 2 (zat) - XerxesDZB 2 (zat) 2 - 5
04-02-2017 MVV '27 2 (zat) - SHO 2 (zat) 1 - 2
04-02-2017 Spijkenisse 2 (zat) - Zwaluwen 2 (zat) 2 - 0
28-01-2017 Capelle 3 (zat) - Soccer Boys 2 (zat) 0 - 1
28-01-2017 Spirit 2 (zat) - Alexandria'66 2 (zat) 4 - 3
28-01-2017 XerxesDZB 2 (zat) - MVV '27 2 (zat) 3 - 1
28-01-2017 SHO 2 (zat) - Barendrecht 3 (zat) 3 - 1
28-01-2017 Brielle 2 (zat) - Spijkenisse 2 (zat) 4 - 5
28-01-2017 Oude Maas 2 (zat) - Neptunus-Schiebroek 2 (zat) 3 - 3
vv Brielle 2 (zat)

Beker Stand

# Team G W GL V P DPV DPT S PM
G = Gespeeld | W = Gewonnen | GL = Gelijk | V = Verloren | P = Punten | DPV = Doelpunten voor | DPT = Doelpunten tegen | S = Doelsaldo | PM = Punten in mindering
1 Brielle 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC 's-Gravenzande 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Heinenoord 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SHO 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Powered by mijnclub.nu

Stand

# Team G W GL V P DPV DPT S PM
G = Gespeeld | W = Gewonnen | GL = Gelijk | V = Verloren | P = Punten | DPV = Doelpunten voor | DPT = Doelpunten tegen | S = Doelsaldo | PM = Punten in mindering
1 Barendrecht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brielle 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior M 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Lisse 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Forum Sport 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jodan Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Katwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Noordwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Quick Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijnsb.Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rijnvogels 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RVVH 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Ter Leede 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zwaluwen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

1e Periode

# Team G W GL V P DPV DPT S PM
G = Gespeeld | W = Gewonnen | GL = Gelijk | V = Verloren | P = Punten | DPV = Doelpunten voor | DPT = Doelpunten tegen | S = Doelsaldo | PM = Punten in mindering
1 Barendrecht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brielle 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior M 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Lisse 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Forum Sport 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jodan Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Katwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Noordwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Quick Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijnsb.Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rijnvogels 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RVVH 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Ter Leede 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zwaluwen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

2e Periode

# Team G W GL V P DPV DPT S PM
G = Gespeeld | W = Gewonnen | GL = Gelijk | V = Verloren | P = Punten | DPV = Doelpunten voor | DPT = Doelpunten tegen | S = Doelsaldo | PM = Punten in mindering
1 Barendrecht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brielle 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior M 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Lisse 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Forum Sport 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jodan Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Katwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Noordwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Quick Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijnsb.Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rijnvogels 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RVVH 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Ter Leede 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zwaluwen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

3e Periode

# Team G W GL V P DPV DPT S PM
G = Gespeeld | W = Gewonnen | GL = Gelijk | V = Verloren | P = Punten | DPV = Doelpunten voor | DPT = Doelpunten tegen | S = Doelsaldo | PM = Punten in mindering
1 Barendrecht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brielle 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior M 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Lisse 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Forum Sport 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jodan Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Katwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Noordwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Quick Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijnsb.Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rijnvogels 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RVVH 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Ter Leede 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zwaluwen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Powered by mijnclub.nu

Stand

# Team G W GL V P DPV DPT S PM
G = Gespeeld | W = Gewonnen | GL = Gelijk | V = Verloren | P = Punten | DPV = Doelpunten voor | DPT = Doelpunten tegen | S = Doelsaldo | PM = Punten in mindering
1 Barendrecht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brielle 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior M 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Lisse 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Forum Sport 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jodan Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Katwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Noordwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Quick Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijnsb.Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rijnvogels 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RVVH 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Ter Leede 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zwaluwen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

1e Periode

# Team G W GL V P DPV DPT S PM
G = Gespeeld | W = Gewonnen | GL = Gelijk | V = Verloren | P = Punten | DPV = Doelpunten voor | DPT = Doelpunten tegen | S = Doelsaldo | PM = Punten in mindering
1 Barendrecht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brielle 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior M 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Lisse 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Forum Sport 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jodan Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Katwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Noordwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Quick Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijnsb.Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rijnvogels 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RVVH 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Ter Leede 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zwaluwen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

2e Periode

# Team G W GL V P DPV DPT S PM
G = Gespeeld | W = Gewonnen | GL = Gelijk | V = Verloren | P = Punten | DPV = Doelpunten voor | DPT = Doelpunten tegen | S = Doelsaldo | PM = Punten in mindering
1 Barendrecht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brielle 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior M 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Lisse 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Forum Sport 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jodan Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Katwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Noordwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Quick Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijnsb.Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rijnvogels 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RVVH 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Ter Leede 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zwaluwen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

3e Periode

# Team G W GL V P DPV DPT S PM
G = Gespeeld | W = Gewonnen | GL = Gelijk | V = Verloren | P = Punten | DPV = Doelpunten voor | DPT = Doelpunten tegen | S = Doelsaldo | PM = Punten in mindering
1 Barendrecht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brielle 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior M 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Lisse 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Forum Sport 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jodan Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Katwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Noordwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Quick Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijnsb.Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rijnvogels 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RVVH 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Ter Leede 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zwaluwen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Powered by mijnclub.nu

Stand

# Team G W GL V P DPV DPT S PM
G = Gespeeld | W = Gewonnen | GL = Gelijk | V = Verloren | P = Punten | DPV = Doelpunten voor | DPT = Doelpunten tegen | S = Doelsaldo | PM = Punten in mindering
1 Barendrecht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brielle 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior M 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Lisse 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Forum Sport 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jodan Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Katwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Noordwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Quick Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijnsb.Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rijnvogels 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RVVH 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Ter Leede 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zwaluwen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

1e Periode

# Team G W GL V P DPV DPT S PM
G = Gespeeld | W = Gewonnen | GL = Gelijk | V = Verloren | P = Punten | DPV = Doelpunten voor | DPT = Doelpunten tegen | S = Doelsaldo | PM = Punten in mindering
1 Barendrecht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brielle 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior M 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Lisse 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Forum Sport 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jodan Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Katwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Noordwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Quick Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijnsb.Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rijnvogels 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RVVH 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Ter Leede 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zwaluwen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

2e Periode

# Team G W GL V P DPV DPT S PM
G = Gespeeld | W = Gewonnen | GL = Gelijk | V = Verloren | P = Punten | DPV = Doelpunten voor | DPT = Doelpunten tegen | S = Doelsaldo | PM = Punten in mindering
1 Barendrecht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brielle 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior M 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Lisse 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Forum Sport 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jodan Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Katwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Noordwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Quick Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijnsb.Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rijnvogels 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RVVH 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Ter Leede 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zwaluwen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

3e Periode

# Team G W GL V P DPV DPT S PM
G = Gespeeld | W = Gewonnen | GL = Gelijk | V = Verloren | P = Punten | DPV = Doelpunten voor | DPT = Doelpunten tegen | S = Doelsaldo | PM = Punten in mindering
1 Barendrecht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brielle 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior M 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Lisse 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Forum Sport 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jodan Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Katwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Noordwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Quick Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijnsb.Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rijnvogels 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RVVH 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Ter Leede 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zwaluwen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Powered by mijnclub.nu

Aankomend programma
vv Brielle 2 (zat) Spijkenisse 2 19 Aug 2017 14:30
Saturday 26 Aug 2017 12:00
Thuis - SHO 2
Saturday 02 Sep 2017 12:00
Thuis - Heinenoord 2 (zat)
Tuesday 05 Sep 2017 20:15
Uit - TOGB 2
 
 

Gouden sponsoren

van Zanten
Rabobank web
KENgroup logo
Lotus web3
varekamp kopie
Top Movers web
IT Partner
GenomeScan
Jumbo webJES
logobar
Vopak
MACRON STORE DORDRECHT2
Schermafbeelding 2015 02 23 om 08.20.2
Bruin web
De Gier