• VV Brielle 1 (zon) kampioen seizoen 2017 - 2018 en 2018 - 2019

 • VV Brielle Zondag 1 gaat toch weer voor het kampioenschap!

  De afgelopen 2 jaren werd het elftal verdiend kampioen. Wat blijkt, de KNVB wil het het elftal moeilijker maken en heeft Zondag 1 ingedeeld in klasse 6, dus 2 klasse hoger! Maar dat maakt de verwachtingen er niet minder om. Coach Jan heeft zich weliswaar erg rustig gehouden op het transferfront (0 spelers gehaald en 1 speler overweegt bij Malaga FC te gaan ballen). De transfermarkt is echter nog niet gesloten en je weet nooit waar de technische staf nog mee aankomt. Keeper Oscar gaat militaire dienst in en zal daar met scherp leren schieten en leren een echte vent te worden dus het zal moeilijk worden tegen hem te scoren!

  De bekerwedstrijden in een poule met Coal 4, Slikkerveer 4 en Blankenburg 3 kunnen worden gebruikt om de schwung van het ingespeelde elftal van vorig jaar in de ploeg te brengen. In de competitie treft Zondag 1 naast teams van Nieuwenhoorn, Charlois en Transvalia enkele tegenstanders die bekend zijn om hun korte lontjes en waar de afgelopen jaren de herinneringen niet al te best mee waren. Maar ook daar moet het ervaren elftal mee kunnen dealen.

  Dit seizoen zijn er enkele nieuwe spelregels. Desgevraagd liet coach Jan weten zich hierin nog niet verdiept te hebben: "dat komt wel tijdens de eerste training", NB: dat is 3 dagen voor de eerste bekerwedstrijd!! Laten we hopen dat Harro het een beetje goed overbrengt aan Jan en Jan weer aan de spelers want als je 40 jaar gewend ben in de muur te gaan staan van de tegenstander dan haal je zo'n automatisme er moeilijk uit.

  Geruchten dat het elftal dat nog altijd in dezelfde shirtjes speelt als bij het begin van de fusie vereniging VV Brielle, nieuwe zou krijgen blijken te berusten op een misverstand. De oude shirts moeten eerst op en omdat het elftal (en de wasvrouw! ) altijd erg zuinig zijn op de spullen kan dat nog jaren duren. Hopelijk zijn er wel nieuwe ballen met de juiste luchtspanning want anders wordt Remon onrustig.

  Een laatste opmerking over de begeleidende staf. Barman Marco stond bij de wedstrijd van Zaterdag 1 achter de bar en had, na zijn vakantie, duidelijk moeite een biertje met de juiste schuimkraag te tappen. Hopelijk oefent hij de komende weken nog wat zodat hij Zondag 1 na de eerste winst een goed biertje kan voorzetten.

 • Volgende wedstrijd

  VS

  01 januari 1970 uur

  dag

  uur

  min

  sec
 • Teamstatistieken

  Geen data

  gemiddeld aantal
  doelpunten voor per wedstrijd

  Geen data

  gemiddeld aantal
  doelpunten tegen per wedstrijd

  Geen data

  gemiddeld aantal
  punten per wedstrijd
 • Tegenstanders

  Competitie : reserve 6e klasse 19

                           

   Besiktas     Blankenburg    Charlois          Coal               DRL               LMO

                              

  Meeuwenplaat Nieuwenhoorn    Pretoria        SCO'63    TransvaliaZW

 • Klik op kaart voor meer informatie
 • Beker : Groep 5 - 2

              
  Blankenburg        Coal        Slikkerveer

 • Klik op kaart voor meer informatie
 • Trainingsschema

  Dag Tijd Veld Kleedkamer
  Donderdag 19.00 - 20.15
 • Programma

  Geen informatie

 • Uitslagen

  Geen informatie

 • Staf

  NaamRolFunctie
  AfgeschermdOverige stafTeammanager
  AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  Stroober, MichelOverige stafTeammanager
 • Team indeling

  Geen informatie

 • Topscorers 2019 - 2020

  NrNaamAantal
  1Jesse Honcoop13
  2Manfred Baas11
  Rob van den Ende11
  4Kevin Zwarts4
  5Diego Ellen3
  Gerben den Boef3
  7Guy Paterson2
  Mike Mol2
  Rick van den Boogaard2
  Robin Lageweg2
  11Dani Gomersbach1
  Entony1
  Ferry Tolnai1
  Ferry Tolnai1
  Jan van Pelt1
  Karim Mouloudi1
  Remon van Gils1
  Rob Honcoop1
  Roy Simonis1
  Wessel Stroober1