• 8e VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Haesakkers, WillianOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Woensdag20.15 - 21.45
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 nov. 12:00Pernis 5 - Brielle, VV 8Sportpark Pernis
    30 nov. 12:45Brielle, VV 8 - ZBVH 3Sportpark Geuzenpark
    7 dec. 14:30WCR 6 - Brielle, VV 8Sportpark De Omloop
    14 dec. 12:30Brielle, VV 8 - Barendrecht 16Sportpark Geuzenpark
    18 jan. 12:30Brielle, VV 8 - WCR 6Sportpark Geuzenpark
    25 jan. 12:30Brielle, VV 8 - FC Vlotbrug 6Sportpark Geuzenpark
    1 feb. 12:30Brielle, VV 8 - Zinkwegse Boys 4Sportpark Geuzenpark
    8 feb. 15:00Spijkenisse 8 - Brielle, VV 8Sportpark Jaap Riedijk
    7 mrt. 14:00sv Poortugaal 12 - Brielle, VV 8Sportpark Polder Albrandswaard
    14 mrt. 12:30Brielle, VV 8 - SCO '63 5Sportpark Geuzenpark
    28 mrt. 12:30Brielle, VV 8 - Pernis 5Sportpark Geuzenpark
    4 apr. 14:30ZBVH 3 - Brielle, VV 8Sportpark Hercules
    9 mei. 12:30Brielle, VV 8 - Victoria'04 6Sportpark Geuzenpark
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 nov.Brielle, VV 8 - Spijkenisse 83 - 5
    16 nov.FC Vlotbrug 6 - Brielle, VV 83 - 2
  • Poulestanden Brielle, VV 8 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brielle, VV 832109457
    2Melissant 331118714
    3Vierpolders 4310279-23
    4VDL 7310237-43

    Poulestanden Brielle, VV 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1sv Poortugaal 1266002542118
    2FC Vlotbrug 676012315818
    3ZBVH 375021814415
    4Spijkenisse 874122821713
    5NBSVV 374121716113
    6Pernis 563121511410
    7Zinkwegse Boys 47304191549
    8Brielle, VV 872051721-46
    9SCO '63 561051124-133
    10WCR 66015618-121
    11Victoria'04 66006929-200

    Poulestanden Brielle, VV 8 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brielle, VV 800000000

    Poulestanden Brielle, VV 8 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Barendrecht 1600000000
    2Brielle, VV 800000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aalders, MartijnTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Al Halabi, MounirTeamspeler
    Bootsma, WesleyTeamspeler
    Dijk, Laurens vanTeamspeler
    Haesakkers, WillianTeamspeler
    Hanemaaijer, CasperTeamspeler
    Heinen, FrederikTeamspeler
    Hurkens, BartTeamspeler
    Kindt, JoeyTeamspeler
    Piek, KenTeamspeler
    Swartjes, SanderTeamspeler
    Vliet, Niels van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.