• A-selectie VV Brielle seizoen 2019-2020

    Zoals eerder bekend gemaakt blijven Niels Bekker, Marcel van den Berg, Victor de Blok, Tom den Boer, Luke Corver, Alexander van Dommelen, Julian de Geus, Deshney Hoornweg, Marvin Godschalk, Bob Legierse, Mitchell Lieshout, Colin Schoors, Brian Smits en Richard Zebregs bij VV Brielle. Jazzy Adams komt over van Spijkenisse en Zepp Jacobs van Rijsoord.

    VV Brielle heeft kans gezien om nog een paar goede versterkingen aan te trekken. Dit zijn de 24 jarige snelle aanvaller Raoul Gillet van Zwaluwen die eerder uitkwam voor Excelsior Maassluis en de 23 jarige zeer doelgerichte (21 doelpunten tot dusver dit seizoen) Michael Mettrop van Stellendam (ex JVOZ - JEUGD VOETBAL OPLEIDING ZEELAND). Tevens heeft Brielle zich versterkt met de 32 jarige ervaren middenvelder en centrale verdediger Ramon Salas die een nieuwe uitdaging zocht. Ramon komt over van Heinenoord en heeft in het verleden ook voor Barendrecht en Excelsior Maassluis gespeeld.

    Verdediger Marco de Borst zet na dit seizoen een punt achter zijn mooie carriere als voetballer. Bij VV Brielle vertrekken Michael van Dommelen, Jeffrey Duijnstee, Lonny Mendes Fernandes, Claudio Santos Silva, Stevie Soares en Gino Stolk.  

    De Technische Commissie (TC) is samen met de technische staf nog actief bezig om ook de laatste open posities voor volgend seizoen met potentieel goede voetballers ingevuld te krijgen.