• VV Brielle JO11-3 (zat)

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag18.00 - 19.00
    Woensdag18.00 - 19.00
  • Programma

    DatumSoortWedstrijdAccommodatieVeldKKTKKUDetails
    9 mrt. 13:00regulierBrielle JO11-3G - Flakkee JO11-1Sportpark Geuzenparkveld 6
    16 mrt. 10:00regulierSmitshoek JO11-6 - Brielle JO11-3GSportpark Smitshoekveld 4 licht
    23 mrt. 10:30regulierBrielle JO11-3G - Nieuwenhoorn JO11-3Sportpark GeuzenparkVeld 2
    6 apr. 08:30reguliersv Poortugaal JO11-4 - Brielle JO11-3GSportpark Polder Albrandswaardveld 8
    13 apr. 10:30regulierBrielle JO11-3G - Zwartewaal JO11-1Sportpark Geuzenparkveld 6
    11 mei. 10:30regulierBrielle JO11-3G - Meeuwenplaat JO11-2Sportpark Geuzenparkveld 6
    18 mei. 10:30regulierBrielle JO11-3G - ZBVH JO11-1GSportpark Geuzenparkveld 6
    25 mei. 10:00regulierHellevoetsluis JO11-4 - Brielle JO11-3GSportpark INGveld 4A
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 feb.Brielle JO11-3G - Spartaan'20 JO11-102 - 8
    16 feb.Zinkwegse Boys JO11-1 - Brielle JO11-3G6 - 2
  • Poulestanden Brielle JO11-3G (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pernis JO11-110100063125130
    2Spijkenisse JO11-51071274294522
    3v.v. Hekelingen JO11-3G1070350252521
    4Flakkee JO11-11061353242919
    5Zinkwegse Boys JO11-1960368323618
    6Zwartewaal JO11-195044949015
    7Brielle JO11-3G941445351013
    8Nieuwenhoorn JO11-3103165247510
    9Hellevoetsluis JO11-3101182384-614
    10OVV JO11-2G91083178-473
    11OVV JO11-31001915108-931

    Poulestanden Brielle JO11-3G (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brielle JO11-3G2200144106
    2Nieuwenhoorn JO11-3210113493
    3OVV JO11-32002120-190

    Poulestanden Brielle JO11-3G (B4220 Onder 11 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rockanje JO11-1110010283
    2Brielle JO11-3G1001210-80

    Poulestanden Brielle JO11-3G (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spartaan'20 JO11-103300309219
    2Zinkwegse Boys JO11-133002010109
    3SHO JO11-33300188109
    4ZBVH JO11-1G2200141136
    5Flakkee JO11-1210179-23
    6sv Poortugaal JO11-43102151503
    7Nieuwenhoorn JO11-331021314-13
    8Meeuwenplaat JO11-231021320-73
    9Smitshoek JO11-631021118-73
    10Zwartewaal JO11-131021119-83
    11Hellevoetsluis JO11-43003412-80
    12Brielle JO11-3G3003718-110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Baumann, MaxTeamspeler
    Durenkamp, DionTeamspeler
    Erkelens, Niels vanTeamspeler
    Graaf, Lars deTeamspeler
    Nieuwenhuizen, Rafael van denTeamspeler
    Veen, Florain van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.