• Heineken speciaalbier onder de tap bij VV Brielle

    VV Brielle is sinds 24 oktober een dubbele tap voor speciaalbier rijker.

    Met dank aan de technische dienst van Heineken voor een perfecte installatie van de extra tap én de assistentie van onze vrijwilliger Leen Meuldijk (die de hele dag hiervoor speciaal aanwezig was) kunnen we nu naast het normale Heineken Pils ook speciaalbier tappen.

    Uit de taps stromen Heineken 0.0 met daarnaast een bier van het seizoen, en dat is op dit moment Amstel Bockbier! Maar dat zou de komende maanden zomaar vervangen kunnen worden door een overheerlijk winterbiertje en wie weet, tappen we in maart wel een zachte Lentebock voor u.

    Kortom, naast het vertrouwde Heineken Pils kunt u zich bij VV Brielle laven aan verrukkelijke speciaalbieren. Komt u dus gerust langs om van dit lekkers te genieten!