• Heren-3 ZA maandag speeldag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Brielle, VV 3 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OACN-Boys 511006243
    2Brielle, VV 3100126-40

    Poulestanden Brielle, VV 3 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC IJsselmonde 226231221010210870
    2All Green's 32618261701096156
    3WIA 182616281431192450
    4Brielle, VV 326151101501054546
    5NOCKralingen 32613112121114740
    6OACN-Boys 32613013140151-1139
    7TransvaliaZW 22612212121129-838
    8AGE-GGK 72612113171194-2337
    9ZVOB 42611312110111-136
    10Spartaan'20 12612014135143-836
    11ZVOB 5269116108141-3328
    12OACN-Boys 4267217109135-2623
    13Rotterdamse Studenten 8267118107178-7122
    14Rotterdamse Studenten 9264319103167-6415
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bronwasser, MarcTeamspeler
    Buren, Frank vanTeamspeler
    Esser, EricTeamspeler
    Jong, Dave deTeamspeler
    Kamies, EngelTeamspeler
    Lodder, AntonTeamspeler
    Schriek, RaymondTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.