• Heren-4 ZA maandag speeldag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Programma

    DatumSoortWedstrijdAccommodatieVeldKKTKKUDetails
    3 apr. 21:00regulierWIA 24 - Brielle, VV 4Sportcentrum West (Rotterdam)Sportcentrum West veld 1
    15 apr. 21:00regulierBrielle, VV 4 - Rotterdamse Studenten 10Dukdalf (Brielle)Dukdalf veld 1--
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 mrt.Brielle, VV 4 - Rotterdamse Studenten 114 - 13
    25 mrt.Brielle, VV 4 - WIA 227 - 8
  • Poulestanden Brielle, VV 4 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OACN-Boys 1111005323
    2Brielle, VV 4100135-20

    Poulestanden Brielle, VV 4 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OACN-Boys 6221714141707152
    2WIA 24241626126784850
    3HBSS 72416171711026949
    4WIA 22241617159966349
    5AGE-GGK 4231517137924546
    6All Green's 42214261531084544
    7ZVOB 623103109799-233
    8FC IJsselmonde 32410212109100932
    9Brielle, VV 42410212128148-2032
    10ZVOB 724831383112-2927
    11Rotterdamse Studenten 10247116120160-4022
    12Rotterdamse Studenten 11236215136172-3620
    13OACN-Boys 722401878178-10012
    14Overmaas 323311987210-12310
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bergh, Pau van denTeamspeler
    Bouwman, JohnTeamspeler
    Breen, MarkTeamspeler
    Elk, Dennis vanTeamspeler
    Hendriks, JanTeamspeler
    Leeuwen, Stephan vanTeamspeler
    Reijnen, DannyTeamspeler
    Smedeman, VictorTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.