• Heren-4 ZA maandag speeldag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Brielle, VV 4 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OACN-Boys 1111005323
    2Brielle, VV 4100135-20

    Poulestanden Brielle, VV 4 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OACN-Boys 6251915157807758
    2WIA 222618171691016855
    3HBSS 72617271821097353
    4AGE-GGK 42617271571015653
    5WIA 24261727133864753
    6All Green's 42514291671313644
    7ZVOB 62612311118109939
    8Brielle, VV 42612212147157-1038
    9FC IJsselmonde 326112131201101035
    10ZVOB 726831588124-3627
    11Rotterdamse Studenten 10268117130175-4525
    12Rotterdamse Studenten 11267217147186-3923
    13OACN-Boys 726502189203-11415
    14Overmaas 326412197229-13213
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bergh, Pau van denTeamspeler
    Bouwman, JohnTeamspeler
    Breen, MarkTeamspeler
    Elk, Dennis vanTeamspeler
    Hendriks, JanTeamspeler
    Leeuwen, Stephan vanTeamspeler
    Reijnen, DannyTeamspeler
    Smedeman, VictorTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.