• Jeugdtrainers Ryanne Mol en Remco Baumann UEFA C-trainers

    De kwaliteit van jeugdtrainers is van groot belang voor de hele vereniging. Getraind en begeleid worden door een goede trainer draagt bij aan de ontwikkeling van de individuele voetballer en het team.
    VV Brielle wil graag dat alle jeugdselectietrainers beschikken over een diploma dat hen kwalificeert voor de leeftijdscategorie en het niveau waarop zij training geven en investeert daarom in de opleiding van jeugdtrainers. 

    Vorig seizoen heeft Ryanne Mol haar UEFA C-diploma behaald, met het hoogste theoriecijfer in haar opleidingsgroep. Dit opleidingsjaar heeft Remco Baumann zijn UEFA C-diploma weten te bemachtigen.

    Het is een mooie beloning voor de vele tijd die zij in de trainersopleiding geïnvesteerd hebben.

    VV Brielle is trots op hen en hoopt dat onze jeugdspelers nog lang van hun diensten gebruik mogen maken!