• Selectienieuws VV Brielle , seizoen 2020-2021

    De Technische Commissie heeft na de eerder genoemde twaalf spelers die Brielle trouw blijven ook overeenstemming bereikt met twee talentvolle spelers die al een tijdje in VV Brielle 1 spelen. De ooit vanuit de jeugd doorgestroomde doelman Mitchell Lieshout en de nog zeer jeugdige middenvelder Luke Corver blijven ook volgend seizoen te bewonderen op het Brielse Sportcomplex Het Geuzenpark.
    Nog enkele te gaan…

    De A-selectie wordt volgend seizoen qua aantal ingekrompen, met de achterliggende bedoeling om enkele eigen talenten vanuit het tweede elftal of vanuit de JO-19-1 aan te laten sluiten bij het eerste elftal van VV Brielle.

    De invulling van de huidige A-selectie is tot en met vandaag als volgt: Alexander van Dommelen, Marvin Godschalk, Anthony Piqué, Raoul Gillet, Marcel van den Berg, Bob Legierse, Victor de Blok, Michael Mettrop, Zepp Jacobs, Nigel Keehnen, Colin Schoors, Deshney Hoornweg, Mitchell Lieshout en Luke Corver.