• Stand van zaken A-selectie VV Brielle seizoen 2019-2020

  Na diverse gesprekken hebben de eerste spelers toegezegd om ook komend seizoen uit te willen komen voor eersteklasser VV Brielle.

  Van de huidige A-selectie blijven in elk geval Alexander van Dommelen, Marvin Godschalk, Luke Corver en Victor de Blok bij VV Brielle.

  Wij mogen opnieuw Jazzy Adams verwelkomen. De laatste twee seizoenen speelde aanvaller Jazzy Adams voor hoofdklasser Spijkenisse en daarvoor speelde hij ook al een seizoen bij VV Brielle.

  Natuurlijk zijn we nog in afwachting van een reactie van enkele spelers en we verwachten eind januari een goed overzicht te hebben van de spelers die blijven en spelers die aan hebben gegeven VV Brielle te verlaten.

  Al eerder bekend gemaakt is dat trainer Stanley Rieborn ook volgend seizoen trainer van VV Brielle blijft. Ook assistent- en keeperstrainer Edwin van Zwieteren blijft bij VV Brielle. Dat geldt ook voor Ryan Klipsteen, trainer van het tweede elftal.

  De club is ook tot overeenstemming gekomen met de heren verzorgers, te weten Harmen Roza en Dennis Groen.