• Voetbalquiz VV Brielle wederom groot succes

    Gisteravond heeft de tweede voetbalquiz van Bureau Voetbalquiz bij VV Brielle plaatsgevonden. De opkomst was groots! Maar liefst 20 teams hadden zich dit jaar aangemeld om hun voetbalkennis te testen.

    Er was eerst een opwarmronde: gele kaart, rode kaart. De prijs (een gele kaart-, rode kaart-bokaal) die bij deze ronde kon worden gewonnen, werd door Matthijs Vegter in de wacht gesleept.

  • Daarna werd de voetbalkennis getest in drie rondes en tot slot een spannende finaleronde. Met een minimaal puntenverschil is de tweede voetbalquiz gewonnen door David van Meggelen, Niels Bekker en Maarten Romers.

  • De tweede plaats was voor de titelverdedigers: Lennart van de Polder en David de Bruin en de derde plaats was voor Bart en Matthijs Vegter. Een zeer geslaagde avond dus, waar volgend seizoen wederom een vervolg op zal komen.