• VV Brielle 5

  • Volgende wedstrijd

  • Brielle, VV 5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Brielle, VV 5

    VS

    SCO '63 3

    08 oktober 202212:30 uur
    Sportpark Geuzenpark veld 5 - GV5

    dag

    uur

    min

    sec
  • Komende Trainingen

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groen, DennisOverige stafTeammanager
    Koster, SanderOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 12:30Brielle, VV 5 - SCO '63 3Sportpark Geuzenpark
    29 okt. 12:30Brielle, VV 5 - NBSVV 3Sportpark Geuzenpark
    5 nov. 15:00Zinkwegse Boys 3 - Brielle, VV 5Sportpark Beijerse Polder
    12 nov. 14:30Brielle, VV 5 - Abbenbroek 3Sportpark Geuzenpark
    19 nov. 11:45Simonshaven 3 - Brielle, VV 5Sportpark Simonshaven
    26 nov. 14:30Brielle, VV 5 - Kethel Spaland, vv 6Sportpark Geuzenpark
    10 dec. 14:30Pernis 4 - Brielle, VV 5Sportpark Pernis
    28 jan. 14:30FC Vlotbrug 4 - Brielle, VV 5Sportpark De Kooistee
    4 feb. 15:30v.v. Hekelingen 6 - Brielle, VV 5Sportpark Het Spui
    11 feb. 14:30Brielle, VV 5 - Rockanje 5Sportpark Geuzenpark
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Booden, NathanaëlTeamspeler
    Groen, DaniëlTeamspeler
    Groen, DennisTeamspeler
    Koster, SanderTeamspeler
    Kruijff, Gabriël deTeamspeler
    Meijde, Michiel van derTeamspeler
    Phernambucq, JohnTeamspeler
    Polder, Koert van deTeamspeler
    Polder, Lennart van deTeamspeler
    Selgert, KayTeamspeler
    Uzunadam, CanTeamspeler
    Waas, LucasTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.VV Brielle 5 - v.v. Hekelingen 65 - 3
    20 sep.Brielle, VV 1 - Excelsior Maassluis O212 - 0
  • Stats

    Brielle, VV 5

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    5,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Poulestanden Brielle, VV 5 ( 8e klasse 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Vlotbrug 422008266
    2Zinkwegse Boys 31100100103
    3Abbenbroek 311005143
    4Pernis 411004133
    5VV Brielle 511005323
    6Kethel Spaland, vv 611003213
    7Rockanje 500000000
    8Simonshaven 3100114-30
    9SCO '63 3200237-40
    10v.v. Hekelingen 6200249-50
    11NBSVV 32002115-140

    Poulestanden Brielle, VV 5 ( Mannen beker reserve zaterdag Groep 5 39 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Flakkee 321105414
    2VV Brielle 521015323
    3Oud-Beijerland 5201147-31
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Nieuwsberichten

    Er zijn nog geen nieuwsberichten over dit team.