• VV Brielle 7

  • Volgende wedstrijd

  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Spijkenisse 6

    VS

    Brielle, VV 7

    02 oktober 202113:30 uur
    Sportpark Jaap Riedijk veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Komende Trainingen

    BegindatumEinddatumLocatieKleedkamerOpmerkingen
    wo 29-sep. 20:15wo 29-sep. 21:30KG 1Z7
    wo 06-okt. 20:15wo 06-okt. 21:30KG 1Z7
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Holt, Raimon vanOverige stafTeammanager
    Ooms, SanderOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 okt. 13:30Spijkenisse 6 - Brielle, VV 7Sportpark Jaap Riedijk
    9 okt. 14:30Brielle, VV 7 - NBSVV 4Sportpark Geuzenpark
    16 okt. 14:30Goudswaardse Boys 3 - Brielle, VV 7Sportpark De Koorenaar (Goudswaard)
    30 okt. 14:30Brielle, VV 7 - Simonshaven 5Sportpark Geuzenpark
    20 nov. 14:30Brielle, VV 7 - v.v. Hekelingen 9Sportpark Geuzenpark
    27 nov. 12:00Pernis 5 - Brielle, VV 7Sportpark Pernis
    4 dec. 14:30Brielle, VV 7 - Oud-Beijerland 5Sportpark Geuzenpark
    11 dec. 12:45Zinkwegse Boys 5 - Brielle, VV 7Sportpark Beijerse Polder
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beijer, GuidoTeamspeler
    Beijer, JarnoTeamspeler
    Blom, TimoTeamspeler
    Breukel, MaartenTeamspeler
    Deelen, Brandon vanTeamspeler
    Everaars, RaymondTeamspeler
    Gils, Remon vanTeamspeler
    Hokke, YorickTeamspeler
    Holt, Raimon vanTeamspeler
    Hulst, Frank vanTeamspeler
    Klink, BartTeamspeler
    Lussenburg, GlennTeamspeler
    Luthart, KennyTeamspeler
    Moerliesing, VineyTeamspeler
    Monhemius, MitchelTeamspeler
    Mosselman, AndyTeamspeler
    Mouloudi, KarimTeamspeler
    Ooms, GerbenTeamspeler
    Ooms, SanderTeamspeler
    Post, MaartenTeamspeler
    Taekema, RickTeamspeler
    Vliet, Jeroen van derTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.VV Brielle 7 - SCO '63 46 - 1
    25 sep.VV Brielle JO11-2 - Brielle, VV JO11-20 - 0
    25 sep.VV Brielle JO9-2 - Brielle, VV JO9-20 - 0
    18 sep.Rockanje 5 - VV Brielle 73 - 3
  • Stats

    Brielle, VV 7

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    6,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Poulestanden Brielle, VV 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Piershil 211007163
    2VV Brielle 711006153
    3Spijkenisse 611006153
    4NBSVV 411007433
    5Pernis 511002113
    6Zinkwegse Boys 500000000
    7v.v. Hekelingen 9100112-10
    8Simonshaven 5100147-30
    9Oud-Beijerland 5100116-50
    10SCO '63 4100116-50
    11Goudswaardse Boys 3100117-60

    Poulestanden Brielle, VV 7 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VV Brielle 721105324
    2Rockanje 521107614
    3VDL 6200236-30
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Nieuwsberichten

    Er zijn nog geen nieuwsberichten over dit team.