• VV Brielle 8

  • Volgende wedstrijd

  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Spijkenisse 6

    VS

    Brielle, VV 8

    26 september 202013:45 uur
    Sportpark Jaap Riedijk veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Komende Trainingen

    BegindatumEinddatumLocatieKleedkamerOpmerkingen
    wo 23-sep. 20:15wo 23-sep. 21:30KG 2N8
    wo 30-sep. 20:15wo 30-sep. 21:30KG 2N8
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Haesakkers, WillianOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 13:45Spijkenisse 6 - Brielle, VV 8Sportpark Jaap Riedijk
    3 okt. 12:30Brielle, VV 8 - SNS 2Sportpark Geuzenpark
    10 okt. 14:30DVV '09 4 - Brielle, VV 8Sportpark DVV '09
    24 okt. 14:30Jonge Spartaan, de 6 - Brielle, VV 8Sportpark Spartacus
    31 okt. 12:30Brielle, VV 8 - Stellendam 3Sportpark Geuzenpark
    7 nov. 14:30Melissant 3 - Brielle, VV 8Sportpark Melissant
    21 nov. 12:30Brielle, VV 8 - Rockanje 5Sportpark Geuzenpark
    28 nov. 11:30FIOS 2 - Brielle, VV 8Sportpark FIOS
    5 dec. 12:30Brielle, VV 8 - Nieuwenhoorn 5Sportpark Geuzenpark
    12 dec. 12:45Brielle, VV 8 - Simonshaven 4Sportpark Geuzenpark
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aalders, MartijnTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Al Halabi, MounirTeamspeler
    Haesakkers, WillianTeamspeler
    Hanemaaijer, CasperTeamspeler
    Hurkens, BartTeamspeler
    Kindt, JoeyTeamspeler
    Piek, KenTeamspeler
    Swartjes, SanderTeamspeler
    Vliet, Niels van derTeamspeler
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.VV Brielle 8 - Flakkee 30 - 2
    16 sep.VV Brielle JO13-1 - Spijkenisse JO13-20 - 3
    15 sep.GHVV'13 2 - VV Brielle JO19-11 - 2
    12 sep.WCR 6 - VV Brielle 85 - 0
    10 sep.VV Brielle JO12-1 - Barendrecht JO11-10 - 5
    9 sep.VV Brielle JO19-1 - Spijkenisse JO19-11 - 4
    9 sep.OVV JO11-1 - VV Brielle JO11-211 - 1
  • Stats

    Brielle, VV 8

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    0,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Poulestanden Brielle, VV 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SNS 211004223
    2Flakkee 311002023
    3DVV '09 410102201
    4Simonshaven 410102201
    5FIOS 200000000
    6Jonge Spartaan, de 600000000
    7Melissant 300000000
    8Nieuwenhoorn 500000000
    9Rockanje 500000000
    10Stellendam 300000000
    11Spijkenisse 6100124-20
    12VV Brielle 8100102-20

    Poulestanden Brielle, VV 8 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WCR 632109367
    2NBSVV 331208535
    3VV Brielle 83102411-73
    4sv Poortugaal 10301257-21
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Nieuwsberichten

    Er zijn nog geen nieuwsberichten over dit team.