• VV Brielle 1 incasseert 4-1 nederlaag tegen DVV’09

    De 1-2 oefenwinst tegen eersteklasser Oranje Wit was een opsteker. Het spel zag er bij vlagen goed uit.

    Vandaag stond de uitwedstrijd tegen de kersverse eersteklasser DVV’09 op het programma. Het gepromoveerde DVV’09 heeft de oud-Brielle-spelers Julian de Geus en Luke Corver in de gelederen en diverse andere getalenteerde jonge spelers in het team.

    Het eerste gevaar voor Brielle komt na een “slippertje”. Een DVV’09-speler krijgt een vrije doortocht, maar gelukkig voor Brielle eindigt de bal op de paal. Reilly Bakboord verovert de bal en geeft de bal af aan Kevin Le Duc. Na fel verdedigen weet DVV’09 de bal half weg te werken. Fabian Boekholt vangt hem op en schiet de bal kiezelhard van buiten de zestien op het doel en met een knappe save redt de doelman van DVV’09.

    Na ruim een half uur spelen komt DVV’09 op voorsprong. Na een snelle combinatie raakt een speler van Brielle de bal ongelukkig en de bal valt pardoes voor een DVV-er die de geboden kans benut (1-0). Niet lang hierna mag DVV’09 weer juichen, dit keer is opnieuw de aanvalsdrang van DVV’09 Brielle te machtig. Ook nu gaat de bal via een verdediger en kan men simpel scoren (2-0). Brielle zet aan en via Kevin Le Duc komt de bal bij Reilly Bakboord, Reilly geeft de bal mee aan Fabian Boekholt. Fabian toucheert de bal vernuftig en Enver Bezemer laat de doelman van DVV’09 kansloos (2-1). Ruststand 2-1.

    Na rust betreden diverse andere spelers van Brielle het veld. Met veel in beweging zijnde spelers van DVV’09 heeft Brielle het lastig. DVV’09 oogt ook fitter dan Brielle. De eerste kans in de tweede helft is dan ook weer voor DVV’09. Het is aan doelman Stein van de Polder te danken dat de stand 2-1 blijft, na zijn knappe redding schiet Brielle de bal uit de doelmond.

    Na een splijtende aanval van Brielle geeft Enver Bezemer de bal mee aan Reilly Bakboord. Het schot van Reilly wordt op het laatste nippertje geblokt. Aan de andere zijde snijdt DVV’09 door de defensie als een speler uit de rug van een Brielle speler wegloopt, hij legt vervolgens de bal panklaar voor een medespeler die de 3-1 scoort. Brielle-doelman Stein van de Polder was kansloos. Brielle krijgt via Kevin Le Duc nog een kans, maar opnieuw redt een DVV-er, waardoor de bal over het doel vliegt. Na een overtreding volgt een vrije trap voor DVV’09 net buiten de zestien. Na een overstapje jaagt een DVV-er de bal door de muur en langs een wegduikende verdediger van Brielle in de hoek van het doel (4-1).

    Opnieuw wordt een schot van Kevin Le Duc geblokt door een verdediger. Wouter de Ronde levert een goede assist af en Kevin van La Parra gaat langs de verdediging, zijn pass richting een goed vrijgelopen medespeler wordt helaas door de doelman van DVV’09 onderschept. Ondanks nog wat mogelijkheden van beide ploegen bleef het 4-1. DVV’09 gefeliciteerd!

    De tekortkomingen bij VV Brielle kwamen goed aan het licht en er is zeker werk aan de winkel. Zeker een nuttige oefenpartij waarbij DVV’09 opviel qua veldspel en intensiteit.

    Zie link met fraaie foto’s van Inge van Breugel;
    https://photos.app.goo.gl/zZGbgXuAHq6x2fXP9. @inge_van_breugel_

    Aanstaande dinsdag 18 augustus speelt Brielle 1 om 20.00 uur uit tegen Vitesse Delft. Brielle 2 speelt om 20.00 uur uit tegen Rockanje 2.
    Jongstleden zaterdag oefende Brielle 2 tegen DVV’09 2 en verloor met 2-3 van de Dirkslanders.