• Programma Thuis

    Datum WedstrijdStatusVeldKKTKKUDetails
    za 02-mrt. 08:45regulierVV Brielle JO11-2 - Hellevoetsluis, JO11-2JMTe spelenveld 6 A - KG617L8L
    za 02-mrt. 08:45regulierVV Brielle JO14-1 - vv Smitshoek JO14-3Te spelenveld 2 - KG2
    za 02-mrt. 08:45regulierVV Brielle MO13-1 - Jonge Spartaan, de MO13-1Te spelenveld 1 - KG145
    za 02-mrt. 08:45regulierVV Brielle JO11-3 - FC Vlotbrug JO11-2Te spelenveld 3 A - GV3189
    za 02-mrt. 09:00regulierVV Brielle JO9-1 - v.v. Hekelingen JO9-1Te spelenGV4OK A1 - GV4 4B2 Oost/Kantine19L10L
    za 02-mrt. 09:00regulierVV Brielle JO10-1 - Meeuwenplaat JO10-1Te spelenGV4OS A1 - GV4 4B1 Oost/Seggelant20L11L
    za 02-mrt. 10:15regulierVV Brielle MO15-1 - Barendrecht MO15-1Te spelenveld 5 - GV5122
    za 02-mrt. 10:15regulierVV Brielle JO17-2 - Rijnmond Hoogvliet Sport JO17-1Te spelenveld 3 - GV3167
    za 02-mrt. 10:15regulierVV Brielle JO13-4 - Stellendam JO13-1Te spelenveld 1 - KG11415
    za 02-mrt. 10:30regulierVV Brielle JO12-2 - OVV JO12-2Te spelenveld 6 A - KG617R8R
    za 02-mrt. 10:30regulierVV Brielle JO8-1 - WCR JO8-1Te spelenGV4OS A1 - GV4 4B1 Oost/Seggelant20R11R
    za 02-mrt. 10:30regulierVV Brielle JO9-2 - DVV09 JO9-1JMTe spelenGV4OK A1 - GV4 4B2 Oost/Kantine19R10R
    za 02-mrt. 10:30regulierVV Brielle JO15-1 - Maasdijk JO15-1Te spelenveld 2 - KG236
    za 02-mrt. 12:00regulierVV Brielle 2 - Spijkenisse 2Te spelenveld 1 - KG145
    za 02-mrt. 12:15regulierVV Brielle 3 - Hellevoetsluis 3Te spelenveld 5 - GV5189
    za 02-mrt. 12:15regulierVV Brielle JO17-1 - SSS JO17-1Te spelenveld 2 - KG2113
    za 02-mrt. 14:30regulierVV Brielle 1 - Sparta (AV) 1Te spelenveld 1 - KG11415
    za 02-mrt. 14:30regulierVV Brielle 6 - v.v. Hekelingen 5Te spelenveld 2 - KG236
    za 02-mrt. 14:30regulierVV Brielle JO19-2 - Verburch JO19-2Te spelenveld 5 - GV5122
    za 02-mrt. 14:30regulierVV Brielle O23-1 - Capelle O23-2Te spelenveld 3 - GV32011
    za 02-mrt. 14:30trainingVeteranen - VeteranenTe spelenGV4WZ A - GV4 4A Westzijde1616
    wo 06-mrt. 19:00Winston CupBrielle, VV MO13-1 - WFB MO13-1Te spelenveld 1 - KG1
    wo 06-mrt. 20:00Winston CupBrielle, VV MO17-1 - Capelle MO17Te spelenveld 2 - KG2
    vr 08-mrt. 19:30regulierBrielle, VV VR30+1 - Binnenmaas, FC VR30+1Te spelenveld 1 B
    vr 08-mrt. 21:00regulierBrielle, VV VR30+1 - GOZ VR30+1Te spelenveld 1 B
    za 09-mrt. 08:30regulierVV Brielle MO11-1 - VDL MO11-3Te spelenveld 6 A - KG6
    za 09-mrt. 08:30regulierVV Brielle MO13-1 - Blijdorp MO13-2Te spelenveld 1 - KG1
    za 09-mrt. 08:30regulierVV Brielle JO15-2 - Spijkenisse JO15-4Te spelenveld 2 - KG2
    za 09-mrt. 08:30regulierVV Brielle JO11-3 - v.v. Hekelingen JO11-6Te spelenveld 3 A - GV3
    za 09-mrt. 09:00regulierVV Brielle JO8-2 - Rhoon JO8-1Te spelenGV4OS A1 - GV4 4B1 Oost/Seggelant
    za 09-mrt. 09:00regulierVV Brielle JO9-4 - Spijkenisse JO9-6Te spelenGV4OK A1 - GV4 4B2 Oost/Kantine
    za 09-mrt. 09:00regulierVV Brielle JO13-3 - ST Herkingen/NTVV JO13-1Te spelenveld 5 - GV5
    za 09-mrt. 10:15regulierVV Brielle JO12-2 - Hellevoetsluis JO12-1JMTe spelenveld 6 A - KG6
    za 09-mrt. 10:15regulierVV Brielle JO9-3 - ST Herkingen/NTVV JO9-1Te spelenGV4OK A1 - GV4 4B2 Oost/Kantine
    za 09-mrt. 10:15regulierVV Brielle JO10-2 - WFB JO10-1Te spelenGV4OS A1 - GV4 4B1 Oost/Seggelant
    za 09-mrt. 10:15regulierVV Brielle JO15-3 - Strijen JO15-2Te spelenveld 2 - KG2
    za 09-mrt. 10:15regulierVV Brielle MO17-1 - XerxesDZB MO17-1Te spelenveld 1 - KG1
    za 09-mrt. 11:00regulierVV Brielle MO15-1 - sv Poortugaal MO15-1Te spelenveld 3 - GV3
    za 09-mrt. 11:30regulierVV Brielle JO10-1 - v.v. Hekelingen JO10-1Te spelenGV4OK A1 - GV4 4B2 Oost/Kantine
    za 09-mrt. 12:15regulierVV Brielle VR1 - FIOS VR1Te spelenveld 1 - KG1
    za 09-mrt. 12:15regulierVV Brielle 5 - Vierpolders 4Te spelenveld 2 - KG2
    za 09-mrt. 13:00regulierVV Brielle O23-2 - VVOR O23-2Te spelenveld 5 - GV5
    za 09-mrt. 13:15regulierVV Brielle JO19-3 - Flakkee JO19-1Te spelenveld 3 - GV3
    za 09-mrt. 14:30regulierVV Brielle MO20-2 - Zwervers, IJVV de MO20-1Te spelenveld 2 - KG2
    za 09-mrt. 14:30regulierVV Brielle JO19-1 - Strijen JO19-1Te spelenveld 1 - KG1
    za 16-mrt. 08:30regulierVV Brielle JO13-4 - Oud-Beijerland JO13-1Te spelenveld 1 - KG1
    za 16-mrt. 08:30regulierVV Brielle JO15-1 - Kethel Spaland, vv JO15-1Te spelenveld 2 - KG2
    za 16-mrt. 08:45regulierVV Brielle JO9-2 - Rozenburg JO9-2Te spelenGV4OK A1 - GV4 4B2 Oost/Kantine
    za 16-mrt. 08:45regulierVV Brielle JO9-5 - FC Vlotbrug JO9-2Te spelenGV4OS A1 - GV4 4B1 Oost/Seggelant
    za 16-mrt. 08:45regulierVV Brielle JO11-2 - Nieuwenhoorn JO11-2JMTe spelenveld 6 A - KG6
    za 16-mrt. 09:45regulierVV Brielle JO8-1 - vv Smitshoek JO8-4Te spelenGV4OS A1 - GV4 4B1 Oost/Seggelant
    za 16-mrt. 09:45regulierVV Brielle JO10-4 - GHVV'13 JO10-2JMTe spelenGV4OK A1 - GV4 4B2 Oost/Kantine
    za 16-mrt. 10:00regulierVV Brielle JO17-2 - Hermes DVS JO17-2Te spelenveld 1 - KG1
    za 16-mrt. 10:15regulierVV Brielle JO12-1 - Nieuwenhoorn JO12-1Te spelenveld 6 A - KG6
    za 16-mrt. 10:15regulierVV Brielle JO17-1 - Nieuwenhoorn JO17-1Te spelenveld 2 - KG2
    za 16-mrt. 11:00regulierVV Brielle JO9-1 - CWO JO9-2Te spelenGV4OS A1 - GV4 4B1 Oost/Seggelant
    za 16-mrt. 11:00regulierVV Brielle JO10-3 - Nieuwenhoorn JO10-2Te spelenGV4OK A1 - GV4 4B2 Oost/Kantine
    za 16-mrt. 11:00regulierVV Brielle JO19-2 - FC 's-Gravenzande JO19-2Te spelenveld 3 - GV3
    za 16-mrt. 11:00regulierVV Brielle MO20-1 - Binnenmaas, FC MO20-1Te spelenveld 5 - GV5
    za 16-mrt. 12:00regulierVV Brielle 2 - SHO 3Te spelenveld 1 - KG1
    za 16-mrt. 12:00regulierVV Brielle JO11-1 - Excelsior M. JO11-2Te spelenveld 6 A - KG6
    za 16-mrt. 12:15regulierVV Brielle 3 - Stellendam 2Te spelenveld 2 - KG2
    za 16-mrt. 14:30regulierVV Brielle 1 - VV Papendrecht 1Te spelenveld 1 - KG1
    za 16-mrt. 14:30regulierVV Brielle 6 - SCO '63 4Te spelenveld 2 - KG2
    vr 22-mrt. 19:30regulierBrielle, VV VR30+1 - Binnenmaas, FC VR30+1Te spelenveld 1 B
    vr 22-mrt. 21:00regulierBrielle, VV VR30+1 - Hellevoetsluis VR30+1Te spelenveld 1 B
    za 23-mrt. 08:30regulierVV Brielle JO13-4 - v.v. Hekelingen JO13-2Te spelenveld 1 - KG1189
    za 23-mrt. 08:45regulierVV Brielle MO17-1 - sv Poortugaal MO17-2Te spelenveld 2 - KG2
    za 23-mrt. 10:00regulierVV Brielle MO20-1 - Concordia MO20-2Te spelenveld 1 - KG1
    za 23-mrt. 10:30bekerVV Brielle JO19-3 - Zinkwegse Boys JO19-1Te spelenveld 2 - KG2

    PROGRAMMA UIT